Seznam Modelů a Motorizací

Volkswagen

 1. Volkswagen Golf: Legendární hatchback, který je symbolem spolehlivosti a komfortu. Nabízí širokou škálu motorizací včetně benzínových, naftových a hybridních variant.
 2. Volkswagen Passat: Prostorný sedan pro rodiny a firemní flotily. K dispozici s různými motory, včetně výkonných dieselů a benzinových agregátů.
 3. Volkswagen Tiguan: Oblíbené kompaktní SUV s elegantním designem a pohodlným interiérem. Dodává se s benzínovými a naftovými motory v různých výkonových variantách.
 4. Volkswagen ID.3: Nová éra elektromobility s touto kompaktní elektrickou hatchbackem, která nabízí nulové emise a moderní design.
 5. Volkswagen ID.4: Elektrické SUV s prostorným interiérem a dojezdem odpovídajícím potřebám moderních motoristů.

Ford

 1. Ford Fiesta: Kompaktní hatchback, který je ideální pro městskou jízdu. Nabízí benzínové i naftové motory s různými výkony.
 2. Ford Focus: Středně velký hatchback nebo sedan s dynamickým designem a širokou škálou motorizací včetně ekonomických dieselů a benzínových turbomotorů.
 3. Ford Mustang: Legendární sportovní vůz, který je symbolem amerického automobilismu. Dodává se s různými výkonnými benzinovými motory, včetně modelu GT s V8.
 4. Ford F-150: Nejoblíbenější pick-up na trhu s širokou nabídkou motorů, včetně úsporných dieselů a výkonných benzinových V6.

Hyundai

 1. Hyundai i20: Kompaktní hatchback s moderním designem a dostupnými cenami. Nabízí benzínové a naftové motory s různými výkony.
 2. Hyundai i30: Středně velký hatchback nebo kombi s prostorným interiérem a širokou nabídkou technologických funkcí. Dodává se s benzínovými, naftovými a hybridními motory.
 3. Hyundai Tucson: Oblíbené kompaktní SUV s atraktivním designem a pohodlným interiérem. K dispozici s benzínovými a naftovými motory, včetně hybridní varianty.
 4. Hyundai Kona Electric: Elektrický crossover s dlouhým dojezdem a moderním designem. Ideální pro ty, kteří hledají čistou a ekologickou alternativu.

Škoda

 1. Škoda Fabia: Malý hatchback s praktickým designem a prostorným interiérem. Nabízí benzínové a naftové motory s různými výkony.
 2. Škoda Octavia: Středně velký sedan nebo kombi s vysokým standardem vybavení a širokou nabídkou motorizací, včetně plug-in hybridní varianty.
 3. Škoda Superb: Luxusní sedan nebo kombi s elegantním designem a špičkovým komfortem. Dodává se s benzínovými a naftovými motory včetně verze s pohonem všech kol.
 4. Škoda Enyaq iV: Elektrické SUV s moderním designem a prostorným interiérem. Nabízí širokou nabídku výkonů a dojezdů, ideální pro každodenní použití.